Lider ne posustaje! Regionalac iz Kozarske Dubice slavio je u derbiju kola u Banjaluci savladavši Lauš sa 3:1, a prvo ime susreta bio je Stefan Tomaš, koji je postigao het-trik, i sada na svom kontu ima 14 pogodaka.

Prvo je pogodio gol Aničića u 34. minutu, a sa tim rezultatom završen je i prvi dio igre, da bi u nastavku susreta samo u pet minuta riješio dilemu o pobjedniku, kada je u 58. i 63. minutu lijepim pogocima stavio tačku na ovaj susret. Do kraja meča Lauš je preko Prtije uspio samo da dođe do počasnog pogotka. Dubičani tako nastavljaju svoj sjajni niz, u 11 kola imaju isto toliko trijumfa i zaista trebalo bi da se desi čudo, pa da prvi ne prođu kroz cilj, i od ljeta ponovo ne budu drugoligaši.

LAUŠ – BORAC (KD) 1:3 (0:1)

Strijelci: 0:1 Tomaš (34), 0:2 Tomaš (58), 0:3 Tomaš (63), 1:3 Prtija (74). Stadion: OFK Lauš. Gledalaca: 100. Sudija: Slaviša Jovanić. Pomoćnici: Milan Radulović (oba iz Prnjavora) i Rajko Todorović (Čelinac). Delegat: Dalibor Gvozdić (Srbac). Žuti kartoni: Vučić, Lakić (Lauš), Marin, Pejaković (Borac).

Lauš: Aničić, Ožegović, Moconja (od 65. Bojić), Bošnjak (od 83. Rezniček), Lakić, Dobraš, Vučić, Žutić, Prtija, Nikolić (od 58. Galić), Miljković.

Borac (KD): Vujanović, Tica, Ćulibrk, N. Marin (od 20. Pejaković), Antonić, Trkulja, Tomaš, Topić (od 83. Dalić), Reljić (od 88. Pralica), D. Marin, Pekić.