U našem fudbalu, svakog vikenda, dobijamo nove inovacije. Tako je u najzanimljivijem susretu, u 10. kolu drugoligaškog “istoka”, Vlasenica – Napredak, grupa domaćih navijača, pogodila glavnog sudiju Vasiliju Miloševića iz Bijeljine – toalet papirom u 75. minutu, pri rezultatu 0:2.  Susret je bio nekoliko minuta prekinut, nakon što je odstranjena ta grupa navijača i privedena kraju.

Napredak je ostvario i devetu uzastopnu prvenstvenu pobjedu. Jevtić je goste doveo do prednosti u 20. minutu, da bi Ristanović u 50. povećao na 2:0. Smanjio je Farhatović u 78. minutu sa “bijele tačke”, da bi konačnih 1:3 postavio Jovanović u 85. minutu.

VLASENICA – NAPREDAK 1:3 (0:1)

Strijelci: 0:1 Jevtić (20). 0:2 Ristanović (50), 1:2 Ferhatović (78, penal), 1:3 Jovanović (85),

Stadion: “Gradski”. Gledalaca:100. Sudija: Vasilije Milošević (Bijeljina). Žuti kartoni: Janjić, Golić, Mijatović, Džinić (Vlasenica), Trifković, Filipović (Napredak). Crveni karton: Nebojša Kovačević (Vlasenica, 75).

VLASENICA: Reljić, Golić, Mijatović, Vidović, Došić (od 46. Džinić), Ferhatović, Milovanović (od 64. Petrović), Janjić, M. Kovačević, Borić (67. Sekulić), N. Kovačević.

NAPREDAK: Divljanović, Pečenica, Trifković, Filipović, Veselinović, Pantić (od 70. Sekulić), Ristanović (od 88. Stojanović), Marić (od 89. Arsenović), Jovanović, Ninić, Jevtić.