Duel ekipa iz sredine terena regionalnog Zapada između Krajine i Progresa otišao je na stranu sastaba iz “Rosulja”, koji su pogotkom Darka Surtova u 14. minutu došli do 17. boda u sezoni. Prilično nervozna utakmica, sa dosta kartona, i na kraju zaslužena pobjeda Krajine (1:0).

Pogledajte i trenutak oduke i pogodak Surtova…..

KRAJINA – PROGRES 1:0 (1:0)

Strijelac: 1:0 Surtov (14). Stadion: “Rosulje”. Gledalaca: 50. Sudija: Dejan Smiljić (Banjaluka). Pomoćnici: Bojan Aničić (Laktaši) i Vladan Todorović (Čelinac). Delegat: Dejan Šipka (Banjaluka). Kontrolor: Dejan Radiša (Banjaluka). Žuti kartoni: Surtov, Šervel, Ivić, Palačković, Pejaković (Krajina), Kulišić (Progres). Crveni karton: Stefan Šervel (Krajina) u 70. minutu.

Krajina: Krčić, Konić, Jakovljević (od 85. Palačković), Ivić, Pejaković, Oljača, Šervel, Latinović, Ćulum, Karamehić, Surtov (od 47. Bobar).

Progres: Marković, Stojanović, Svjetlanović, Dukić, Kulišić, Bojić, Vuković, Vujančević (od 57. D. Đukarić), M. Budić, P. Budić (od 86. D. Budić), N. Đukarić.