U duelu lidera drugoligaškog Zapada i Istoka slavila je Alfa Modriča! Ovim trijumfom modričani su izborili plasman u polufinale Kupa Republike Srpske, pošto su nakon 90 minuta na stadionu “dr Milan Jelić” bili bolji od Sloge iz Gornjeg Crnjelova (2:0).

Junak pobjede bio je napadač domaćina Neđo Šuka koji je dva puta pogodio gol Bodiroge, prvo donijevši prednost svom timu u 17. minutu, da bi u sudijskoj nadoknadi zapečatio sudbinu gostiju iz Semberije.

Modriča je ovim trijumfom tako zaokružila sjajnu jesen, jer je lider drugoligaškog Zapada, a tu je i plasman među četiri ekipe u najmasovnijem takmičenju.

ALFA MODRIČA – SLOGA (GC) 2:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Šuka (17), 2:0 Šuka (90+4). Stadion: “dr Milan Jelić”. Gledalaca: 100. Sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš). Pomoćnici: Gojko Crnobrnja (Banjaluka) i Branimir Đermanović (Čelinac). Delegat: Milan Vuksan (Banjaluka). Kontrolor: Duško Pekija (Prijedor). Žuti kartoni: M. Ilić, R. Prljeta, Šuka (Alfa Modriča), Zec (Sloga).

Alfa Modriča: Tripić, M. Ilić (od 69. Trifković), Kojić, N. Prljeta, Sarkić (od 82. Radić), Buljić, Šuka, Lukić, N. Ilić, R. Prljeta (od 87. Dudić). Lazareski.

Sloga (GC): Bodiroga, Panić (od 80. Ružičić), Zec, Đurić (od 69. Dupor), Sikimić, Karaman (od 85. Panić), Janjić, Trifković, Marković, Mičić, Klasanović.