U Ligi za šampiona, odavno je sve već poznato. Borac je novi premijerligaš BiH. U ovom kolu, četa Darka Vojvodića bila je na pragu nove pobjede, ali je Novaković, u finišu susreta, donio bod Kozari.

Komšijski derbi u Janji pripao je gostima iz Gornjeg Crnjelova, golovima Komarčevića i Stokića.

Golom Ramića, Prijedorčani su slavili protiv Željezničara Sport Teama.

Liga za šampiona – 7. kolo

Kozara – Borac 2:2 (Novaković 52, 87 – Aničić 42, Šikanjić 79),

Podrinje – Sloga 0:2 (Komarčević 1, Stokić 69),

Rudar P. – Željezničar Sport team 1:0 (Ramić 56)

6 Podrinje 29 9 5 15 27 42 -15 32

U borbi za opstanak sve je zanimljivije, a samim tim i tenzije su sve prisutnije. U Foči, Sutjeska i Tekstilac su podijelili bodove, odigravši bez golova. Domaći fudbaleri su bili nezadovoljni suđenjem glavnog sudije Bojana Panića iz Prijedora. Prema izvještaju delegata, po završetku susreta domaći su nasrnuli na djelioca pravde, a neidentifikovani napadač ga je i udario na ulazu u svlačionice. Takmičarski organi imaće pune ruke posla.

Alfa Modriča dolaskom novog stratega Branka Savića igra kao preporođeni. Minimalna pobjeda protiv “sokolova” veliki je korak ka opstanku.

Drina je neočekivano odigrala samo 1:1 protiv otpisane Slobode. Gosti su u Zvornik stigli sa samo 12 fudbalera, a domaći su bili na pragu pobjede, nakon gola Jevtića u 35. minutu. U finišu susreta, Crnomarković je u 88. minutu šokirao domaćina.