Fudbaleri Mladosti slavili su u meču 4. kola regionalnog Zapada protiv BSK-a sa 2:1. Na taj način izabranici trenera Branka Ponorca došli su do šestog boda u sezoni, dok s druge strane “romantičari s Čaira” nemaju još ni jednog boda na svom kontu i nalaze se na poslednjoj poziciji.

Meč je obilježio prelijep pogodak Nemanje Stupara u 59. minutu koji je načeo banjalučane, udarcem sa 16 metara iz voleja nečekajući da lopta padne. Zaista prelijep pogodak koji se rijetko viđa na našim terenim…..

U 67. minutu Trifković je prošao po lijevoj stranici, uputi centaršut, a Srđan Jurić glavom šalje loptu iza leđa Ljubojevića za 2:1. Sve što je BSK uspio da napravi jeste počasni pogodak u sudijskoj nadoknadi preko Jokića. Treba izdvojiti i poušaj Radivojevića u prvom poluvremenu, ali stativa se ispriječila da Mladost tada ne dođe do pogotka.

MLADOST (KV) – BSK 2:1 (0:0)

Strijelci: 1:0 Stupar (59), 2:0 Jurić (67), 2:1 Jokić (90). Stadion: FK Mladost. Gledalaca: 100. Sudija: Miran Kolar. Pomoćnici: Miloš Kovačević i Milan Basrak (svi iz Prijedora). Delegat: Miloš Bandić (Banjaluka). Žuti karton: Hadžiselimović (Mladost).

Mladost (KV): Duraković, Jusić (od 56. Đukić), Bašić, Vučenović, Hadžiselimović, M. Tepić, A. Tepić (od 78. Avdić), Trifković, Radivojević, Stupar (od 67. Maletić), Jurić.

BSK: Ljubojević, Šućur, Kalaba, Trivunović, Trninić, Čolić, Makarić (od 59. Kremenović), Zec (od 56. Svitlica), Božić (od 64. Gatarić), Jokić, Damjanović.