Fudbaleri Gorice nastavljaju svoj pohod na Drugu ligu! U izuzetno zanimljivom meču savladali su kotorvarošku Mladost (1:0) i tako ostali u trci za prvim mjestom sa Karanovcem, a junaci su ponovo bili, već po ko zna koji put, golman Radovan Ilić, koji je odbranio jedanaesterac u 56. minutu kod rezultata 0:0. To je Iliću šesti odbranjen jedanaesterac od sedam udaraca sa 11 metara u toku sezone!

I drugi junak Stanko Malinović, koji je pogodio mrežu Kutića u 60. minutu kada je nakon povratne lopte s desne strane topovski opalio sa 16 metara i pogodio za tri vrijedna boda Gorice.

Mladost pokazala da je odlična ekipa i da se vratila za Kotor Varoš neporažena, ne bi bilo nezasluženo, igrali su bez pritiska i stvorili su velike probleme šipovljanima.

GORICA – MLADOST (KV) 1:0 (0:0)

Strijelac: 1:0 Malinović (60). Stadion: FK Gorica. Gledalaca: 250. Sudija: Milan Joškić. Pomoćnici: Milan Garić i Milan Basrak (svi iz Prijedora). Delegat: Gojko Đurić (Mrkonjić Grad). Žuti kartoni: Mitrić, Mešić, Marić (Gorica), Drljača, Hibić, Stupar (Mladost).

Gorica: Ilić, Kvrgić (od 55. Ćurko), Šumar, Mitrić, Kljajić, Perković, Gajanović (od 78. Ivić), Mešić, Marić, Malinović (od 87. Prole), Knežević.

Mladost (KV): Kutić, Bašić, Hibić (od 78. Radivojević), Vučenović, Trifković, A. Tepić, M. Tepić, Stupar, Avdić, Drljača (od 68. Maletić), Jurić.