U derbiju 19.  kola Prve lige Republike Srpske nije bilo pobijednika,  jer je susret između Rudar Prijedora  i Zvijezde 09 završen bez pobijednika  rezultatom 1:1, što je veći uspjeh gostiju, pogotovo ak ose zna da su “zeleno-crni” imali rezultatsku prednost do 88. minuta. Predsjednik prvoligaša iz Etno Sela Stanišići, Boris Stanišić bio je i te kako zadovoljan viđenim u Prijedoru.
-U najavi sam rekao da idemo po povoljan rezultat i ostvarili smo ga! Bodom moramo biti zadovoljni, jer smo i domaćinu oduzeli dva boda. Nije ništa gotovo, ima još dosta se igra. Mi znamo naš cilj i ka njemu idemo korak po korak. Čestitke našim igračima, ali i treneru Miodragu Panteliću na hrabrom potezu prilikom izmijena, jer je rezervista Asentić golom u 88 minutu donio vrijedan bod, koji je velik ‘ko kuća, ali i te kako zaslužen –  kaže predsjednik kluba Boris Stanišić.