U generalnoj probi pred početak nastavka prvenstva u Drugoj ligi Republike Srpske, grupa Zapad, fudbaleri srbačke Sloge minimalnim rezultatom savladali su regionalca Lijevče iz Nove Topole sa 1:0.

Sloga je bila bolji rival u prvom poluvremenu, a do vođstva je došla u 14 . minutu, kada je Mirković izveo korner s desne strane, Munjiza odlično skočio i šutirao glavom i pogodio za 0:1.

Sloga je prilike imala preko Nikole Kopanje koji je u dva navrata iz dobre pozicije bio neprecizan. Domaćin je tek u drugom poluvremenu zaigrao nešto bolje, ali to nije bilo dovoljno da dođu do poravnanja rezultata.

– Utakmica je bila kvalitetna provjera pred nastavak prvenstva. Pokazali smo da imamo dobar kvalitet za rang takmičenja u kojem nastupamo i da sigurno možemo svakoga pobijediti. Sloga je spremna! Ostaje još ova sedmica gdje ćemo poraditi na taktici i prekidima – reko je Saša Ilić, prvotimac srbačkog drugoligaša.

LIJEVČE – SLOGA (S) 0:1 (0:1)

Strijelac: 0:1 Munjiza (14). Stadion: FK Lijevče. Gledalaca: 100. Sudija: Dragan Kesić. Žuti kartoni: Miloš Zekonja (Lijevče).

Lijevče: Smiljanić, Lekić, Ilić, Mi. Zekonja, Milutin, Daljević, Dumonić, Knežević, Đuranović, Vujić, Đukanović.  Još su igrali: Ma.Zekonja, Ljepojević, Jović, Stanić, Stojinović.

Sloga (S): Grahovac, R. Zelenac, Kutić, Malbašić, Zukanović, Mirković, Ilić, Munjiza, Lekić, Kopanja, Maletić. Još su igrali: Grgec, D. Zelenac, Stanišljević.