Srbačka Sloga je na svom terenu deklasirala “fenjeraša” iz Petrova, čak sa 6:0, ali nisu ni imali pretjerano tećak posao, jer Ozrenci su na utakmicu došli sa 10 igrača u zapisniku! Cijeli meč odigrali su sa igračem manje, pa su srpčani odradili samo malo bolji trening.

Domaćin je mrežu Ozrena načao u sedmom minutu  preko Srđana  Ugrena koji je  bio najviši skoku  poslije centar šuta Igora Nježića. Da je majstor fudbala  Milenko Devušić pokazao je  u 28. minutu kad je  predriblao igrača Ozrena,  šutirao sa 16 metara  i pogodio  za 2:0. Deset minuta kasnije bilo je 3:0.  Srđan Maletić  izašao je jedan na jedan sa  golmanom  Ćukovićem i rutinski   ga  savladao.

U 51. minutu 17-godišnjak Emir Grbić digao je domaću  publiku na noge evro golom, kada je raspalio sa nekih 25 metara, a golman gostiju paradom je samo uljepšao gol mladog Grbića.  U 74. minutu je Nikola Bjelonić iskoristio smušenost odbrane Ozrena i zatresao mrežu  gostiju za 5:0. Igrao se 84. minut kada je postavljen konačan rezultat ovog neravnopravnog meča, a postavio ga je nakon sjajnog solo prodora Ranko Babić.

SLOGA (S) – OZREN 6:0 (3:0)

Strijelci: 1:0 M. Ugren (7), 2:0 Devušić (28), 3:0 Maletić (38), 4:0 Grbić (51), 5:0 Bjelonić (74), 6:0 Babić (84). Stadion: FK Sloga. Gledalaca: 70. Sudija: Vanja Ajder. Pomoćnici: Nemanja Malić (oba iz Banjaluke) i Milan Topić (Čelinac). Delegat: Goran Balaban (Banjaluka). Žuti karton: Mišanović (Ozren).

Sloga (S): Cvijanović, Kutić, Maletić, Malbašić, Devušić, Babić, Savić (od 78. M. Nježić), I. Nježić (od 46. Bjelonić), Zukanović (od 46. S. Ugren), M. Ugren, Grbić.

Ozren: Ćuković, Ristić, Vuković, Lukić, Đurić, Ćirić, Tomić, Mišanović, Katanić, Pupavac.