Ako ne ide seniorima, barem omladinske kategorije Krupe bilježe i više nego solidne rezultate! U okviru 13. kola Omladinske Premijer lige BiH (U-19) Krupa je kao gosto savladala Sarajevo sa 3:2, i učvrstila se u gornjem dijelu tabele sa 20 bodova.

Blistao je trostruki strijelac danilo Šipovac, koji je u rasponu od 15 minuta između 30. i 45. minuta het -trikom riješio pitanje pobjednika. Maetralna partija Šipovca bila je dovoljna da se na pleća obori veliki rival, koji je imao vodstvo, ali na kraju tek u sudijskoj nadoknadi došao je do drugog pogotka. Izabranici Nenada Studena zaslužuju sve pohvale za sjajan angažman, i zalaganje koje je bilo na nivou, pa ni rezultat ovaj put nije izostao.

SARAJEVO – KRUPA 2:3 (1:3)

Strijelci: 1:0 Dervišagić (15), 1:1 Šipovac (29), 1:2 Šipovac (40), 1:3 Šipovac (45), 2:3 Đokanović (90). Stadion: Trening centar FK Sarajevo. Gledalaca: 50. Sudija: Benjamin Deljković. Pomoćnici: Enes Đozić i Emir Zahiragić (svi iz Sarajeva). Delegat: Esnaf Buza (Kakanj). Žuti kartoni: Nenad, Guskić, Knežević (Krupa). Crveni karton: Amir Demirović (Sarajevo) u 25. minutu.

Sarajevo: Demirović, Čičkušić (od 63. Šabić), Bradarić (od 41. Kadrić (od 85. Hasančić)),  Sabljica, Konjalić, Đokanović, Dervišagić (od 85. Nargalić), Salčin, Jašarević, Hasanović (od 26. Šahinović), Imamović.

Krupa: Knežević, Vuković, Raković, Vrebac, Šipovac (od 90. Dragojević), Glamočić, Nenad (od 90. Malešević), Anđelić, Guskić, Guzijan, Novković (od 85. Vračar).