Još jedna pobjeda Krupe u omaldinskoj Premijer ligi BiH! Četvrta u pet kola, čime su izabranici trenera Nenada Studena sebi zacementirali pozicije u gornjem dijelu tabele. U Krupi na Vrbasu pao je Gošk (2:1). Rezultat možda i ne oslikava pravo stanje, jer domaćin je bio mnogo bolji, imao veliki broj prilika, ali ono najvažnije zabilježen je trijumf sa kojim Krupa sada ima 12 bodova.

Poveo je domaćin u 11. minutu preko Vučkića, ali goste iz Gabele brzo su vratil istvari na početak jer je već u 19. minutu izjednačio Raguž. Ipak, do kraja poluvremena Nikola Ševarika svojim petim golom u sezoni donosi svojoj ekipi novu prednost.

U nastavku ređaju se prilike, ali gola nema. Najbolju priliku propušta Gvozdenović kada u 89. minutu promašuje kazneni udarac, a prethodno je na nedozvoljen način zaustavljen Ševarika.

KRUPA – GOŠK 2:1 (2:1)

Strijelci: 1:0 Vučkić (11), 1:1 Raguž (19), 2:1 Ševarika (44). Stadion: FK Krupa. Gledalaca: 200. Sudija: Ognjen Valjić (Banjaluka). Pomoćnici: Sreten Udovičić (Prijedor) i Tomislav Gračanin (Banjaluka). Delegat: Miloš Brkić (Laktaši). Žuti kartoni: Čivčić, Vučkić (Krupa), Korać, Juras, Pehar, Raguž, Puljić, Marić (GOŠK).

Krupa: Ratković, Babić, Vučkić, Čivčić, Gvozdenović, Šipovac (od 89. Berak), Ninković (od 60. Vračar), Avdić (od 86. Dubočanin), Domuzin (od 46. Novković), Jusić, Ševarika. Trener: Nenad Studen.

Gošk: Vidić, Pavlović (od 46. Soče), Marić, Pehar, Korać, Miletić, Puljić, Vuletić (od 63. Lukić), Raguž, Juras, Karačić. Trener: Ante Katavić.