Gosti izgubili dva, domaćin osvojio jedan bod glasio bi epilog utakmice 13. kola odigrane u Srpcu. Laktaši su poveli u 22. minuti, Slađan Lekić je asistirao,  a Uroš Stamenković glavom pospremio loptu u mrežu. Do kraja prvog dijela gosti su imali inicijativu i još nekoliko šansi da riješe sve dileme.

U drugom poluvremenu Sloga je više imala loptu u nogama ali bez ozbiljnijih prilika, sve do 92. minute kada nakon prekida izjednačenje svojoj ekipi donosi Lazar Sember.

Na taj način, ono što se desilo prošle sedmice, kada su Laktaši izjednačili preko Bajića u sudijskoj nadoknadi protiv Proletera i došli do boda, dočekalo ih je i u Srpcu, samo sa srećom okrenutom na drugu stranu. I to jeste čar fudbala…..

SLOGA (S) – LAKTAŠI 1:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Stamenković (22), 1:1 L. Sember (90+2). Stadion: FK Sloge u Srpcu. Gledalaca: 100. Sudija: Zoran Tripunović (Doboj). Pomoćnici: Dejan Radić (Modriča) i Dejan Lazić (Doboj). Delegat: Goran Stojanović (Doboj). Kontrolor: Dragan Skakić (Gradiška). Žuti kartoni: G. Zelenac, Jokanović, Ugren, Maletić, R. Zelenac (Sloga), N. Banjac, Keleman, Erceg, Popović (Laktaši).

Sloga (S): Grahovac, Kutić, Mlabašić, Ugren, Mirković, Jokanović (od 46. Kopanja), R. Zelenac, O. Sember, Babić, G. Zelenac (od 55. L. Sember), Maletić.

Laktaši: Metlar, Telić, Šipovac, Šavija, Stamenković (od 78. Palikuća), Erceg, Keleman, Lekić, N. Banjac (od 73. Popović), Radetić (od 69. Bursać), Savić.