BSK nastavlja seriju! Četvrta uzastopna pobjeda izabranika Marka Maksimovića, koji su slavili u Kozarskoj Dubici (1:2).  Treba odmah reći da je glavni sudija meča  Aleksandar Railić  isključio  oba trenera, te dva igrača BSK-a Ognjena Jokića  u 65. minutu, te Stefana Dujakovića u 90. minuti, a čak  10 igrača našlo se u bilježnici Railića koji su požutjeli.

Poveo je Borac  u 11. minutu preko Milanka  Pušibrka,  koji je šutirao sa  20-ak metara i pogodio  za 1:0. “Romantičari” su zaigrali bolje, i trud se isplatio  u 36. minutu kada su stigli do izjednačenja preko Stefana Savića, koji bio najviši poslije kornera i glavom postavio rezultat prvog poluvremena.

U samo  finišu utakmice  najbolji  igrača ovog  meča , tačnije u 85. minutu  utišao je domaće navijače  evro golom, poslije kornera  lopta se odbila  prema Saviću na 18 metara od gola, poslao je  projektil u same rašlje golmana Krivdića za konačan rezultat 1:2.

BORAC (KD) – BSK 1:2 (1:1)

Strijelci: 1:0 Pušibrk (11), 1:1 Savić (36), 1:2 Savić (85). Stadion: “Đolovi”. Gledalaca: 100. Sudija: Aleksadar Railić (Derventa). Pomoćnici: Aleksandar Njegomirović (Prnjavor) i Milan Čeliković (Doboj). Delegat: Nikola Vezmar (Gradiška). Žuti kartoni: Pekić, Radaković, Šaki, Pušibrk, Jaćimović (Borac). Malić, Lekić, Savić, Damjanović, Dujaković (BSK). Crveni kartoni: Ognjen Jekić (BSK) u 65.minutu, Stefan Dujaković (BSK) u 90.minutu.

Borac: Krvidić, Pekić, Radaković, Šakić, Pušibrk, Jaćimović (od 86.Halilović), Štrbac, Šipka (od 49. Vlajnić), Dedić, Burazor, Đenadija.

BSK: Vuković, Jekić, Malić, Radaković, Lekić, Savić, Damjanović, Dujaković, Milojević (od 86.Banjac), Mrđan (od 46. Karalić), Stevandić (od 65. Memišević).