Fudbaleri Borca iz Šamca protutnjali su kroz Trn (0:4) i tako su došli do šestog boda na drugoligaškom Zapadu, dok je domaćin Sloga ostao za sada na krompiru!

Izabranici trenera Amira Durgutovića bili su bolji rival tokom svih 90 minuta susreta, pa krajnji rezultat i jeste realan omjer snaga svega onoga što se dešavalo na terenu.

Gosti su poveli u 21. minutu. Dupli pas izmjenili su Miloš Ilić i Dujmušić, uslijedio je oštar centaršut, a Isanović je to sve dobro pratio i sa pet metara po zmlji poslao loptu u mrežu domaćina za 0:1.

Gosti udvostručuju prednost u 67. minutu. Jedanaesterac Simeunoviću brani Bekić, ali akciju odlično prati Isanović i posprema odbitak u mrežu za 0:2.

Treći gol gotovo identičan prvom, sa razlikom da je ovaj put centrirao Dujmušić, a Isanović u 72. minutu stiže do het-trika, i već tada je bilo jasno da će bodovi za Posavinu.

Konačan rezultat postavlja rezervista Ignjatović u 83. minutu, kada je nakon prekida Pivaševićam bio najviši u skoku i glavom poslao loptu iza leđa Bekića za konačnih 0:4.

SLOGA (T) – BORAC (Š) 0:4 (0:1)

Strijelci: 0:1 Isanović (21), 0:2 Isanović (67), 0:3 Isanović (72), 0:4 Ignjatović (83). Stadion: FK Sloga u Trnu. Gledalaca: 100. Sudija: Luka Bilbija. Pomoćnici: Miloš Kovačević i Mladen Stupar (svi iz Prijedora). Delegat: Goran Stojanović (Doboj). Kontrolor: Predrag Đurđević (Prnjavor). Žuti kartoni: P. Travar, Tepić, Kojić, G. Travar (Sloga), Bijelić, Zurapović, Pivašević (Borac).

Sloga (T): Bekić, Jarić (od 62. G. Travar), Savičić, Kojić, Tepić, Ivić, Grozdanić (od 57. Đaković), Savić, Kukić, P. Travar, Milinović (od 73. Vujanić).

Borac (Š): Lakić, M. Ilić (od 68. Pivašević), Dujmušić, D. Ilić, Simeunović, Isanović, Delić, Maksimović (od 80. Ignjatović), Milićević (od 57. Galešić), Bijelić, Zurapović.