U Kostajnici veliko iznenađenje! Partizan je bio bolji od Dubrava, i tako dodatno zakomplikovao stanje na regionalnom Zapadu. Zaliha Dubrava se polako počela topiti, jer se samo u poslednja dva kola smanjila za četiri boda.

Već u ranoj fazi utakmice Partizan je došao do gola. Igrao se  deveti minut kada je Benjamin Delismajlović proigrao Bojana Zdjelara koji upošljava na vrhu 16-erca iskusnog Stevu Kovačevića a ovaj preciznim šutem pogađa mrežu pomalo iznenađenog Mrkobrade, koji je istina za volju mogao i morao bolje reagovati kod ovog pogotka Partizana.

Pokušali su  gosti da dođu do gola, ali Partizan se dobro i organizovano branio. U66.  minutu domaći sastav je povećao vodstvo na 2:0.  Bojan Zdjelar  je uputio   centaršut  sa lijeve strane, Stevo Kovačević  glavom prebacio  na drugu stativu,  do kapitena Nenada Kneževića koji loptu vraća u sredinu,  do  Benjamina Delismailovića koji  pogađa za 2:0.

Dubrave su u 69. minutu ostali sa 10 igrača u polju,  jer je Igor Pilipović zaradio crveni karton.

Konačan rezultat ovog meča postavio je Aleksandar Railić koji je  poodio iz slobodnog udarca za 2:1

PARTIZAN – DUBRAVE 2:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Kovačević (9), 2:0 Delismajlović (66), 2:1 Railić (71). Stadion: FK Partizan. Gledalaca: 100. Sudija: Blaženko Torbica. Pomoćnici: Bojan Džepina i Aleksandar Karanović (svi iz Prijedora). Delegat: Petar Krajišnik (Prijedor). Žuti kartoni: Zgonjanin, Oljača, Adilović, Delismajlović (Partizan). Crveni karton: Igor Pilipović (Dubrave) u 69. minutu.

Partizan: Bećiri, Oljača, Adilović, Grbić, Tintor, Zdjelar, Delismajlović, Zgonjanin, Kovačević, Knežević, Zec.

Dubrave: Mrkobrada, Radosavac, Hadžialagić, Janković, Gavrić, Berić, Zorić, Railić, Pilipović, Vukajlović, Kisin.