Fudbaleri Rudar Prijedora savladali su novog drugoligaša dubički Borac sa ubjedljivih 4:0.

“Rudari” su dominirali tokom svih 90 minuta ovog ogleda, stvarali prilike, ali i pogađali. Prvi pogodak pao je u finišu prvog poluvremena kada je mrežu Borca pogodio Maksimović.

U nastavku meča Šikanić na asistenciju Jaćimovića udvostručuje prednost,a treći gol za “zeleno – crne” postiže Savanović.  Konačan rezultat postavlja Pekija nakon centaršuta iz kornera Petrovića.

Igor Janković u ovom meču izveo je sledeći sastav: Hamzabegović, Milović, Zekanović, Pekija, Nov. Petrović, Arežina, Maksimović, Matović, Malbašić, Pavlovićć, Jaćimović. Još su igrali: Lezić, Kovačević, Marić, Šikanjić, Kalezić. O. Petrović, Ne. Petrović.