Fudbaleri srbačke Sloge i Dubrava podijelili su bodove odigravši 1:1 u duelu 7. kola na drugoligaškom Zapadu. U 3. minutu Mirko Milaković je imao dobru poziciju za udarac, ali lopta odlazi pored gola.  U 16. minutu pogriješio je defanzivac Dubrava  Milaković, Nikola Jokanović je to iskoristio i savladao Vasića za 1:0.

Nemanja Gavrić je zaprijetio u 20 . minuti iz slobodnog udarca dvadesetak metara iskosa, ali mu je golman Nemanja Smiljanić fantastično odbranio. U 25. minutu Igor Mirković pokušava iz slobodnog udarca, ali je njegov udarac završio tik kraj desne stative. Nakon gola gosti su zaigrali mnogo bolje, a vrijedi istaći da su imali i sjajnu podršku s tribina, pa je ugođaj bio kao da igraju u Dubravama.

Dubrave su izjednačili u 83. minutu kada je Neven Perić izveo korner, a Mirza Hadžialagić dobro skočio i glavom savladao Smiljanića. Gosti su u 90.minutu ostali sa igračem manje, jer je Slaviša Vukajlović oštro startovao nad protivničkim igračem, a sudija Dragan Todić iz Doboja mu je pokazao drugu javnu opomenu i put u svlačionicu.

SLOGA (S) – DUBRAVE 1:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Jokanović (16), 1:1 Hadžialagić (83). Stadion: FK Sloga Srbac. Gledalaca: 200. Sudija: Dragan Todić (Doboj).  Pomoćnici: Aleksandar Railić (Derventa) i Nenad Vujić (Modriča). Delegat: Zoran Vujat (Gradiška). Kontrolor: Nikola Crnadak (Laktaši). Žuti kartoni: G. Zelenac, Mirković (Sloga), Pilipović, Kisin (Dubrave).  Creveni karton: Slaviša Vukajlović (Dubrave) u 90. minutu.

Sloga (S): Smiljanić, Malbašić, Petković, Kopanja, Jokanović, R. Zelenac, Zukanović (od 60. Ugren), G. Zelenac, Kutić, Mirković, Maletić (od 75. Ilić).

Dubrave: Vasić, Hadžialagić, E. Demo, Gavrić (od 80. Glišić), Perić, Milaković, Pilipović, Vukajlović, Knežević (od 58. Nježić), M. Demo (od 72. Majdanac ), Kisin.