U utakmici 17. kola drugoligaškog Zapada Sloga iz Trna i Jedinstvo iz Žeravice podijelili su bodove odigravši 1:1.

Prema prikazanoj igri, ovaj rezultat je i najrealniji, međutim po izuzetno teškom i blatnjavom terenu, igrači su se borili svih 90 minuta.

Sloga je povela u 13 minutu, Nenad Kukić je ubacio iskosa sa desne strane iz slobodnjaka, Duško Garača najviše skače i posprema loptu u mrežu. Radost domaćih navijača kratko je trajala, jer je Jedinstvo izjednačilo poslije samo dvije minute!Kobni po trnjane bili su njihovi bivši igrači, Dragan Arežina je sa desne strane ubacio loptu po zemlji u šesnaesterac  gdje je sa desetak metara Predrag Stanković šutirao jako i šalje loptu iza leđa Brkića i izjednačio na 1:1, što je, ispostaviće se na kraju, bio konačan rezultat ovog meča.

SLOGA (T) – JEDINSTVO 1:1 (1:1)

Strijelci: 1:0 Garača (13), 1:1 Stanković (15). Stadion: FK Sloga. Gledalaca: 100. Sudija: Aleksandar Railić (Derventa). Pomoćnici: Darko Vukojević (Doboj) i Danijel Mićić (Doboj). Delegat: Ostoja Marković (Teslić). Kontrolor: Momir Širko (Banjaluka). Žuti kartoni: Tepić, Ivić, Lukajić (Sloga), Malić, Škorić, Arežina (Jedinsto).

Sloga (T): Bekić, Grozdanić, Stanković, Tepić, Garača (77.Vujanić), Travar, Samardžić (58.Lukajić), Ivić, Kukić (81.Surtov), Paripović,Milinović.

Jedinstvo: Đakušić, Stanković, Pivač, Malić, Ećimović (od 70. Ilić), Škorić, Sadiković, Arežina, Milojević, Lazić, Nežić.