Duel banjalučkih klubova Lauša i Karanovca na regionalnom Zapadu završen je na kraju podjelom bodova (1:1).

Domaćinu je priplo prvo poluvrijeme, gostima drugo, pa je ovakav rezultat i najrealniji ishod meča. Lauš je do prednosti stigao u 39. minutu preko raspoloženog Nikolića, a tim sa “Šljunakre” u igru je vratio najbolji strijelac Siniša Milošević u 57. minutu.

Ovim remijem Karanovac je i dalje ostao lider sa 23 boda, dok je Lauš u sredini tabele sa 14 bodova.

LAUŠ – KARANOVAC 1:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Nikolić (39), 1:1 Milošević (57). Stadion: FK Lauš. Gledalaca: 100. Sudija: Miran Kolar. Pomoćnici: Milan Gvozden (oba iz Prijedora) i Dejan Milovac (Šipovo). Delegat: Goran Puač (Banjaluka). Žuti kartoni: Cunjak, Đurić, Nikolić, Galić, Kos (Lauš).

Lauš: Moconja, Cunjak (od 58. Kos), Đurić (od 90. Mihajlović), Bošnjak, Lakić, Dobraš, Papić (od 75. Galić), Žutić, Miljković, Nikolić, Bojić,

Karanovac: Bijelić, Lukajić, Bojanić, Kojadinović, Milošević, Tomičić (od 89. Tomašević), Vindžanović, Milosavljević (od 75. Dedić), Grujić, Šteković, Kopanja (od 84. Vasilić).