Fudbaleri Borca odigrali su neriješeno protiv šampiona Crne Gore podgoričke Budućnosti (2:2) u trećem kontrolnom meču na Zlatiboru. Iako je Budućnost dva puta imala prednost, “crveno-plavi” su uspjeli svaki put anulirati minus, prvo pogotkom Puzigaće u 8. minutu iz slobodnog udarca, a konačan rezultat postavio je Boris Raspudić u 78. minutu. Treba napomenuti da je Puzigaća u 60 minutu propustio realizovati jedanaesterac za Borac. Ovo je Budućnosti bila generalna proba pred duel kvalifikacija za Ligu šampiona koju podgoričani igraju protiv Partizana u Beogradu. S druge strane banjalučani u nedjelju se vraćaju kući sa skorom od jedne pobjede, jednog remija, i jednog poraza na Zlatiboru, a prije toga odigraće 8. jula duel sa Javorom iz Ivanjice.

BORAC – BUDUĆNOST 2:2 (1:2)
Strijelci: 0:1 Nikač (7), 1:1 Puzigaća (8), 1:2 Vlaisavljević (16), 2:2 Raspudić (78). Stadion: kod Jezera. Gledalaca: 200. Sudija: Stefan Subotić (Beograd).
BORAC: Avdukić, Dujaković, Puzigaća, Janičić, Ojdanić, Guberac, Danilović, Radulović, Galešić, Veselinović, Karić. Igrali su još: Đorđević, Raspudić, Burazor, Delić, Kunić, Predragović, Koko.
BUDUĆNOST: Mijatović, Raspopović, Radunović, Simović, Mitrović, Hočko, Mirković, Terzić, Nikač, Vlaisavljević, Pejaković. Igrali su još: Milić, Kumburović, Tući, Roganović, Tučević, Marković, Ristović, Đalović, Camaj, Golović.