Tekstilac – Drina ništa ništa. Utakmica odigrana u Derventi nije mogla zadovoljiti oko 250 gledalaca na Gradskom stadionu, jer vidjeli smo jako malo od obje ekipe. Treba reći da je tokom svih 90 minuta  neprestano padala jaka kiša, koja je sigurno omela igrače oba tima da pokažu šta znaju i umiju.

Tokom prvog poluvremen gosti su bili opasniji, ali nije bilo pravih prilika za gol, a prvoligaš iz Dervente tek je nakon 30 minuta igre oslobodio se pritiska, međutim, ni sastav Zorana Dragišića nije imao snage da ozbiljnije zaprijeti golu Bogićevića.

Jedina koliko tolika opasnija sitauacija viđena je pred golom Plisnića i to u 4. minutu.Poslije centaršuta Dragutinovića, odbrana Tekstilca na kratko otklanja opasnost, na loptu natrčava Stojanov, udarac sa 16 metara, lopta pogađa nekoga na put do gola, i Plisnić krajnjim naporom izbacuje u korner.

U 58. minutu opasno je zaprijetio Tekstilac. Centrirao je Susaković, najviši u skoku napadač Tekstilaca Stijepić, koji je glavom uputio loptu ka mreži, golman Bogićević otišao u prazno, ali sa gol linije loptu u polje izbacuje štoper gostiju Jokić.

Do kraja susreta igralo se uglavnom na sredini terena sa puno trčanja, ali i greškaka zbog teškog terena, pa je ostalo početnih 0:0. Utakmica je po borbenosti mogla zadovoljiti ukus publike, ali ostaje žal što domaćin opet nije pogodio mrežu, jer pogodak se čeka predugo ovog proljeća u Derventi.

TEKSTILAC KORT – DRINA (Z) 0:0

Stadion: Gradski.Gledalca: 250. Sudija: Milan Docić (Banjaluka). Pomoćnici: Siniša Ivančević (Banjaluka) i Nemanja Vujadin (Istočno Sarajevo). Delegat: Rade Kovač (Istočno Sarajevo). Žuti kartoni: Jandrić, Stijepić (Tekstilac), Mazić, Kikić (Drina).

Tekstilac Kort: Plisnić, Marić, Jolović, Kremenović, Stijepić, Jandrić, Susaković (od 86. Vukadinović) Ćorić, Komlenović, Duspara (od 71. Đuričić), Gatarić (od 77. Reljić).

Drina (Z): Bogićević, Stojanov (od 86. Smailović), Kikić, Stevanović, Stojanović (od 79. Marković), Jokić, Dragutinović (od 67. Radović), Ćosić, Pljevaljčić, Ćulum, Mazić.

Igrač utakmice: Dušan Marić (Tekstilac KORT)