Cijelu priču sa Laušem fudbaleri Ravni završili su u prvih 10. minuta! Već u petom minutu Reljić je sa 11 metara pogodio, a Pušibrk pet minuta kasnije postavio konačan rezultat Ravan – Lauš, u meču 5. kola na regionalnom Zapadu.

Ovim trijumfom sastav iz Međeđe probio se na 4. poziciju sa osam bodova, dok subanjalučani u seriji od dva vezana poraza i nalaze se na sredini tabele sa šest bodova.

RAVAN – LAUŠ 2:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Reljić (5, penal), 2:0 Pušibrk (10). Stadion: OFK Ravan. Gledalaca: 100. Sudija: Ljubiša Kuvalja (Srbac). Pomoćnici: Slaviša Jovanić (Prnjavor) i Branislav Todorović (Gornji Podgradci). Delegat: Nenad Mejakić (Prijedor). Žuti kartoni: Dobrijević, Jajčanin, Pušibrk, Krivdić (Ravan), Žutić, Lakić, Miljković, Bojić (Lauš).

Ravan: Krivdić, Radišić, Grahovac, Pušibrk (od 66. Gačić), Kovačević (od 46. Zgodić), Utješinović, Dobrijević, Burazor, Reljić, Jajčanin, Vlajnić (od 77. Milanović).

Lauš: Moconja, Cunjak (od 60. Đurić), Prnjatović, Bošnjak, Lakić, Dobraš, Papić (od 66. Jorgić), Žutić, Miljković, Nikolić (od 75. Rezniček), Bojić.