Lijevče  je doživjelo prvi poraz u sezoni i to na gostovanju kod Čelinca rezultatom 3:1, u okviru sedmog kola šampionata u Regionalne lige grupa Zapad.

Domaći su došli do vodstva u 10. minutu, Vladimir Džombić je prošao po desnoj strani, poslao upotrebljivu prizemnu loptu u sredinu, golman Marjanović je odbio loptu do Bobana Spasojevića koji pogađa za 1:0.  U 23. minutu, svoj šut je isprobao i Dragan Dumonić, ali nije bio precizan.

Dva minuta kasnije Nemanja Kutić je srušio Željko Đukanović u kaznenom prostoru, a sudija Garić je pokazao na bijelu tačku! Precizan je bio Dragan Dumonić za 1:1.  U 31. minutu Miloš Ilić  je dobro šutirao iz daljine,  ali je intervenisao Marjanović.

U 35. minutu Siniša Tomić je uputio odličan udarac sa 20 metra, ali Marijanović teškom mukom izbacuje loptu u korner.

“Tukovi” se ponovo raduju u 60. minutu! Boban Spasojević je izveo korner, najviši u skoku bio je Nemanja Kutić koji zahvata loptu glavom,  Marijanović  brani, lopta se odbija do Miloša Ilića koji pogađa za 2:1.

U 64. minutu Neven Perić  je dobio jednu loptu iskosa na lijevoj strani, šutirao, a njegov udarac je pogodio stativu. U 82. minutu Vladimir Džombić je lijepo prošao po lijevoj strani i ušao u kazneni prostor  i uputio precizan prizemni šut koji Marjanović nije uspio zaustaviti.

Mogao je Čelinac i do četvrtog pogotka u 90. minutu, Džombić je prošao po lijevoj strani, vratio loptu u sredinu usamljenom Mladenu Popoviću  koji  izlazi  jedan na jedan sa golmanom Marijanovićem , ali udarac odlazi visoko preko gola.

ČELINAC – LIJEVČE 3:1 (1:1)

Strijelci: 1:0 Spasojević (10), 1:1 Dumonić (25, penal), 2:1 Ilić (60), 3:1 Džombić (82). Stadion: “Tukovi”. Gledalaca: 50. Sudija: Milan Garić. Pomoćnici: Blaženko Torbica i Milan Basrak (svi iz Prijedora). Delegat: Petar  Krajišnik (Prijedor).  Žuti kartoni: Kutić, Tomić (Čelinac), Đukanović, Zekonja, Lekić, Ilić (Lijevče).

Čelinac: Milanović, Stolić, Dragojević (od 84. Popović), N. Kutić, Radić, Spasojević, Tomić, Gojković (od 57. Dragojević), Ilić (od 75. S. Kutić), Džombić, Materić.

Lijevče: Marjanović, Zekonja (od 65. Ilić), Đuranović, Lekić, Tomić, Tešić, Knežević (od 65. Erceg), Dumonić, Đukanović, Kočić, Perić.