U Novom Gradu ponovo fudbalska rapsodija! Sloboda je sav bijes nakon poraza u Donjoj Slatini iskalila na Željezničaru koji se za Doboj vraća sa sedam lopti u mreži!

Sve je bilo jasn vć nakon prvih desetak minuta, jer su Antonić i Kuridža vrlo brzo postavili stvari na svoje mjesto, da bi Mijić još jednim golom zacementirao trijumf tima iz Novog Grada. U nastavku nešto opuštenija igra, ali uz još jedan pogodak Mijića u finišu meča Sloboda se ponivo budi i sa još tri lopte iza leđa Jovanovića ostvaruje i više nego ubjedljivu pobjedu.

Ovim trijumfom Sloboda je najavila da se neće tako lako odreći šampionskih ambicija….

SLOBODA (NG) – ŽELJEZNIČAR 7:0 (3:0)

Strijelci: 1:0 Antonić (6), 2:0 Kuridža (13), 3:0 Mijić (34), 4:0 Mijić (56), 5:0 Stojić (81), 6:0 Majkić (89, penal), 7:0 Tica (90). Stadion: “Mlakve”. Gledalaca: 50. Sudija: Nemanja Malić. Pomoćnici: Mario Jelić (oba iz Banjaluke) i Vladan Todorović (Čelinac). Delegat: Veljko Radovanović (Banjaluka). Kontrolor: Dragan Nišić (Šamac). Žuti kartoni: Cvijanović, Subašić (Željezničar).

Sloboda: Majkić, Tica, Ćulibrk, Ivančević (od 73. Starčević), Antonić, Milinković (od 46. Pačvara), Mijić (od 62. Mrkić), Stojić, M. Kovačević, Kuridža, Dodig.

Željezničar: Jovanović, Čakarević, I. Cvijanović, Stjepanović, Marković, Todorović, Diša, Popović, D. Cvijanović, Subašić, Blagojević.