Odlično izdanje fudbalera Radnika u premijernom meču pred svojom publikom, i ubjedljiv trijumf protiv Tuzle sitija (3:0) za prva ti bods u novoj sezoni bijeljinskog premijerligaša!

Koliko je bio dominantan tim Mladena Žižovića možda se najbolje vidi iz podatka da je najbolji akter gostiju bio golman Muminović, koga da nije bilo na golu tuzlaka, ko zna kako bi ovaj susret završio.

Već u 7. minutu Maksimović je nakon lijepe akcije donio prednost svom timu, a isti igrač u 35. minutu udvostručio je prednost iz kaznenog udarca. samo dva minuta kasnije još jedan lijep pogodak, ovaj put Đurića iz slobodnog udarca za velikih, ali zasluženih 3:0.

U nastavku susreta na terenu samo jedan tim, Radnik, ali promjene rezultata nema, ostaje 3:0 za ubjedljiv trijumf “plavog” tima.

RADNIK – TUZLA SITI 3:0 (3:0)

Strijelci: 1:0 Maksimović (7), 2:0 Maksimović (35), 3:0 Đurić (37). Stadion: Gradski. Gledalaca: 500. Sudija: Zoran Grbić (Prijedor). Pomoćnici: Mirza Demir (Kakanj) i Aleksandar Smiljanić (Laktaši). Delegat: Ramiz Omanović (Bihać). Kontrolor: Antonio Blažević (Višići). Žuti kartoni: Efendić, Terzić (Tuzla siti).

Radnik: Kozić, Šubert, Simonović, Bečelić, Radović, Maksimović, Popara, Mekić, Đurić, Karić, Peco.

Tuzla siti: Muminović, Kojić, Efendić, Musić, Terzić, Hadžanović, Sesar, Husejnović, Nukić, Crnkić, Ubiparip.