U okviru 8. kola Premijer lige BiH Radnik je ostvario novu pobijedu na GOŠK-om iz Gabele u ne baš nekoj naročito dobroj igri. PobijEda se piše što je najvažnije. U prvom dijelu bilo je nekoliko prilika na obja strane, ali bez realizacije. Gosti su od  28. minuta igrali sa igračem manje jer je pocrvenio Darko Đajić što je bijeljincima olakšao put do trijumfa.Gol odluke postignut je  u 74 minutu iz penala, a strijelac je bio Glišić, a prethodno je u kaznenom prostoru oboren  Ognjen Đelmić.

Mladen ŽIŽOVIĆ (RADNIK): Igra nam danas nije bitna, s obzirom da smo imali veliki pritisak, jer smo svi očekivali pobijedu. Bili smo apsolutno bolji i pobijedi nema prigovora. Gosti su imali par kontri, ali su se morali braniti jer su rano ostali sa igračem manje. Zadovoljan sam pobijedom s obzirom da je ovo bila jedna od najtežih utakmica za nas.
 FEĐA DUDIĆ trener GOŠK-a: Čestitam Radniku na pobijedi koji je zahvaljujući penalu dao gol. I sa igračem manje igrali smo dobro, imali bolje situacije za golove. Žao mi je zbog poraza, dali smo sve od sebe i bili ravnopravan protivnik, Okrećeno se narednim susretima.
RADNIK – GOŠK 1:0 (0:0)
Strijelac: 1:0 Glišić  (74, penal). Stadion: Gradski. Gledalaca: 500. Sudija:  Sabrija Topalović (Zenica). Pomoćnici: Dženan Milić (Sarajevo) i  Musa Jure (Čitluk). Delegat: Mile Mandić (Kozarska Dubica). Kontrolor: Vlado Liščanski(Prijedor).  Žuti kartoni: Aleksić, Šantić (Radnik), Hasanović (GOŠK). Crveni karton: Darko Đajić (GOŠK) u  28 minutu.
Radnik: Lučić, Radović, Martinović, Đelmić (od 90. Brković), Mekić (od 53. Đurić), Vasić, Popara (od 69. Đantić), Hadžić, Glišić, Aleksić, Isić.
GOŠK: Kozić, Karamarko, Hasanhodžić, Ereiz, Anković (od 78. minuta Ramić), Kulović, Đajić, Raguž, Zolj, Hajdarević (od 43. minuta Aletić), Hasanović.