Fudbaleri Radnika su sjajnom igrom savladali najprijatnije iznenađenje ove sezone, Tuzla siti sa ubjedljivih 3:0. I upravo su Bijeljinci “oteli” titulu Tuzlacima, jer su sada na 2. mjesto nakon nepotpunog 13 kola.

Radnik je imao sjajan finiš i postigli su tri pogotka u posljednjih 15 minuta utakmice. Najprije je mrežu golmana Muminovića pogodio Demir Peco u 75. minutu, potom je Karić u 82. minutu realizovao najstrožiju kaznu, da bi tačku na i stavio “rezervista” Posinković u sudijskoj nadoknadi.

TUZLA SITI – RADNIK 0:3 (0:0)

Strijelci: 0:1 Peco (75), 0:2 Karić (82, penal), 0:3 Posinković (90).

Stadion: “Tušanj”. Gledalaca: 1000. Sudija: Irfan Peljto (Sarajevo). Žuti kartoni: Efendić, Hasanović (Tuzla siti), Radović (Radnik).

TUZLA SITI: Muminović, Efendić, Crnkić, Huseinović (od 78. Ramić), Kojić, Terzić, Hasanović, Nukić (od 58. Burić), Ubiparip, Sesar, Zlatković (od 46. Kobie). Trener: Elvir Baljić.

RADNIK: Bilobrk, Radović, Simonović, Vasić, Bradonjić, Peco, Karić (od 84. Posinković), Plavšić (od 64. Maksimović), Đurić, Šubert, Hasanović (od 46. Sušić). Trener: Mladen Žižović.