Radnik ne posustaje!
U okviru 23. kola Premijer lige odnosno u trećem krugu, Radnik je nastavio uspješnu seriju savladavši kao gost ekipu Mladosti u Doboju kod Kaknja (0:3). Bijeljinci su do pobijede , došli  lakše nego što se to očekivalo.
U 17. minutu Velbek je igrao rukom u kaznenom prostoru, a Đurić je bio siguran realizator sa “kreča”. U  19 min. igrač domaćih Kenan Horić je dobio crveni karton pa je posao gostima bio olakšan.
U 38. minutu centaršut Radovića, Hadžić  je snalažljiv  i udvostručio je prednost. Samo minutu kasnije poslije solo akcije Hadžić je postavio i konačan rezultat. U drugom dijelu bijeljinci su igrali sigurno i utakmicu priveli kraju.
 – Zaslužena pobijeda Radnika! Mi  strašno cijenimo navijače koji su nas bodrili. Izvinjavamo se navijačima, jer ovakva utakmica se jednostavno desi. Već drugi put u proljećnom dijelu igramo sa igračem manje i vrlo teško je igrati u takvoj situaciji, a onde se desi i nesretan penal. To je ogroman šok kad imate igrača manje, a igrate pred domaćom publikom. Morate napasti a onda iz dvije kontre primite dva gola – poručio je Adnan Zildović, trener Mladosti.
– Sasvim zasluženo smo slavili. Poveli smo poslije penala, a poslije nam se sve otvorilo na individualni kvalitet. Dominirali smo tokom cijele utakmice, kontrolisali igru. Pokazali smo da smo bili  srećni, spretni i kvalitetni. Čestitke svim mojim igračima. Ovo je njihova velika zasluga za nastavak uspiješne serije – riječi su Mladena Žižovića,  trenera Radnika.

MLADOST DK – RADNIK 0:3 (0:3)

Strijelci: 0:1 Đurić (17, penal), 0:2 Hadžić (38), 0:3 Hadžić (39). Stadion: Gradski Mladost Doboj Kakanj. Gledalaca: 400. Sudija: Admir Šehović (Sarajevo). Žuti kartoni: Marković, Nikolić (Mladost DK), Radović, Bečelić, Maksimović (Radnik). Crveni karton: Kenan Horić u 18. minutu (Mladost DK).

Mladost DK: Velić, Nikolić, Horić, Fanimo (od 30. Marković), Velbek, Guzina, Arežina (od 46. Bojo), Anđušić (od 66. Muslimović), Asani, Atajić, Isaković. Trener: Adnan Zildžović.

Radnik: Lučić, Bečelić, Radović, Simonović, Popara, Hairlahović (od 69. Mekić), Peco, Hadžić (od 84. Barić), Maksimović, Đurić (od 79. Bradonjić), Šubert. Trener: Mladen Žižović.