Radnik je uspio da zabilježi i drugu pobijedu, savladana je solidna ekipa Mladosti iz Doboja kod Kaknja. Pobjeda je i najavljivana. Gosti su dobro otvorili utakmicu jer su poveli u 7 minutu preko Boje. Poslije toga utakmica poprima mirniji tok. Bijeljinci su bili konkretniji, ali bez šansi. Ipak u 30. minutu izjednačenje. Poslije prekida u kaznenom prostoru se dobro snalazi Hadžić i Velić je kapitulirao. Poslije toga slijedi preokret. U 44. minutu u duelu između Vasića i Tandine dosuđen je penal za domaćine, a Glišić je bio siguran realizator. Na početku drugog dijela ponovo penal za domaće, jer je Hreljić srušio Pecu. Ovog puta Đurić je bio precizan postavivši konačan rezultat. Do kraja utakmice domaćin je lako utakmicu priveo kraju.

RADNIK-MLADOST  3:1 (2:1)

Strijelci: 0:1 Bojo (7), 1;1  Hadžić 20, 2:1 Glišić (44, pena),  3:1 Đurić (49, penal). Stadion: Gradski. Gledalaca:  600. Sudija:  Luka Bilbija (Prijedor). Pomoćnici: Senad  Ibrišbegović (Travnik) i  Fikret Bačić (Lukavac). Delegat: Samir Ćupina (Sarajevo). Kontrolor: Rusmir Mrković (Sarajevo).  Žuti kartoni: Franić, Popara (Radnik) Nikolić, Hiroš (Mladost).
Radnik: Lučić, Radović, Franić, Popara, Martinović Vasić, Peco (od 74. Đelmić), Hadžić (od 89.  Šantić), Glišić (od 69.  Bradonjić), Aleksić, Đurić.
Mladost: Velić, Ab. Mujagić, Hreljić, Mišić, Hiroš, Sadiković (od 76.  Aj. Mujagić), Guzina, Bojo, Nikolić (od 66. Delić), Dialo, Tandina,(od 46. Dragutinović).