Potkozarski derbi u Trebovljanima privukao je oko 500 gledalaca. Da li je ostao iko kod kuće u Grbavcima ili Trebovljanima, veliko je pitanje, a derbi “Kajzerice” završen je bez pobjednika 1:1.

Viđena je dobra utakmica, sa dosta prilika, golova, odbrana, i brojni navijači mogli su otići kući zadovoljni.

13 Skojevki dolaze u vodstvo iznenada, malo ko se tome nadao. Bojan Radić je opalio po lopti sa 30 metara i ona je završila iza leđa Maričića za 0:1.

Kalemi stežu obruč oko gola gostiju i u 61. minutu dobijaju idealnu priliku, jedanaesterac! Međutim, udarac Gigovića Hinović brani!

Mogao je Radić u dva navrata da riješi pitanje pobjednika. Prvi put u 67. minutu nanizao je tri protivnička igrača, izašao iskosa sam pred Maričića, ali udarac završava preko gola. Pet minuta kasnije ponovo Radić sa 16 metara gađa rašlje, ali Maričić paradom izbacuje loptu u korner.

U 75. minutu izjednačenje, precizan sa bijele tačke je iskusni Milan Stanivuković.

KALEMI – 13 SKOJEVKI 1:1 (1:1)

Strijelci: 0:1 Radić (49), 1:1 Stanivuković (75, penal). Stadion: FK Kalemi. Gledalaca: 500. Sudija: Goran Nježić. Pomoćnici: Dušan Vještica i Dragan Ilišević. Delegat: Milovan Ilišević. Žuti kartoni: Babić (Kalemi), Vučić, Ćorić, Majdanac (13 Skojevki).

Kalemi: Maričić, Švraka, Spasojević, Đurić (od 25. Stanivuković), Blagojević (od 50. Babić), Gigović, Makitan, Novaković, Danjko, Devušić, Kokanović.

13 Skojevki: Hinović, Gačić, Majdanac, Ćorić, Bunić, Francuz (od 37. Vučić), Radić, Stupar, Bajić, Pejanić (od 65. Knežić), Mijatović.