Borac je nastavio seriju pobjeda, odnosno 18 utakmicu zaredom bez poraza. Banjalučani su slavili u Zvorniku protiv Drine sa 2:1.

Kunić je već u 7. minutu donio radost gostima, a domaći su uspjeli da izjednače preko Mazića u 67. minutu.

Trenutak odluke desio se u samom finišu susreta, u 87. minutu. Sudija Karić je pokazao na “bijelu tačku”, nakon duela Mazića i Đorđevića. Napadač Zvorničana je za taj start dobio žuti karton, da bi potom dobio i drugi, odnosno isključenje zbog prigovora.

Siguran realizator bio je iskusni Bojan Puzigaća.

DRINA – BORAC (BL) 1:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Kunić (7), 1:1 Mazić (67), 1:2 Puzigaća (87, penal).

Stadion: FK “Drina”. Gledalaca: 300. Sudija: Jovo Karić (Trebinje). Žuti kartoni: Stojanov, Ivanović, Rašević, Kikić (Drina), Puzigaća, I. Danilović, Zekanović, Dujaković (Borac). Crveni Karton: Nikola Mazić (Drina, 86).

DRINA: Bogićević, Majlović, Stojanović, Rašević, Kikić (od 81. Krstić), Vasić, Stojanov (od 63. Ivanović), Jokić, Mazić, Dragutinović (od 75. Radović). Trener: Mile Lazarević.

BORAC (BL): Avdukić, I. Danilović, Puzigaća, Radoja, Kunić, Radulović, Dujaković, Raspudić, Đorđević (od 90. Guzina), V. Danilović (od 65. Burazor), Zekanović (od 75. Kukić). Trener: Vule Trivunović.