Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Danas je odigrano 3. kolo Lige za prvaka i Lige za opstanak.

Sve smo bliži da se i teoretski riješe dvije dileme, koje su poznate i prije početka ovogodišnjeg doigravanja. Borac iz Banja Luke će biti novi premijerligaš, a Borac iz Šamca da ispada.

Banjalučani su gostovali u Janji i osvojili bod, odigravši bez golova, 0:0. U Prijedoru, “rudari” su ostvarili minimalan trijumf protiv Kozare, dok je Drina bila ubjedljiva protiv Tekstilac Korta.

Zvijezda 09 i Sloga ostvarile su gostujuće pobjede u Ligi za opstanak. Jedinu domaću pobjedu ostvarila je Sloboda protiv već otpisanog šamačkog Borca.

Liga za prvaka

3. kolo

Rudar P. – Kozara 2:1

Drina – Tekstilac 4:0

Podrinje – Borac (BL) 0:0

1Borac24185159
2Rudar Prijedor24135644
3Podrinje24135644
4Drina24116739
5Tekstilac2488832
6Kozara24861030

Liga za opstanak

3. kolo

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Sloboda – Borac (Š) 4:0

Sutjeska – Zvijezda 09   0:2

Slavija – Sloga 0:2

1

Sloga

2488832
2

Zvijezda 09

241021232
3

Sloboda

23851029
4

Sutjeska

24731424
5

Slavija

23651223
6

Borac

24241810