Danas je odigrano 3. kolo Lige za prvaka i Lige za opstanak.

Sve smo bliži da se i teoretski riješe dvije dileme, koje su poznate i prije početka ovogodišnjeg doigravanja. Borac iz Banja Luke će biti novi premijerligaš, a Borac iz Šamca da ispada.

Banjalučani su gostovali u Janji i osvojili bod, odigravši bez golova, 0:0. U Prijedoru, “rudari” su ostvarili minimalan trijumf protiv Kozare, dok je Drina bila ubjedljiva protiv Tekstilac Korta.

Zvijezda 09 i Sloga ostvarile su gostujuće pobjede u Ligi za opstanak. Jedinu domaću pobjedu ostvarila je Sloboda protiv već otpisanog šamačkog Borca.

Liga za prvaka

3. kolo

Rudar P. – Kozara 2:1

Drina – Tekstilac 4:0

Podrinje – Borac (BL) 0:0

1Borac24185159
2Rudar Prijedor24135644
3Podrinje24135644
4Drina24116739
5Tekstilac2488832
6Kozara24861030

Liga za opstanak

3. kolo

Sloboda – Borac (Š) 4:0

Sutjeska – Zvijezda 09   0:2

Slavija – Sloga 0:2

1

Sloga

2488832
2

Zvijezda 09

241021232
3

Sloboda

23851029
4

Sutjeska

24731424
5

Slavija

23651223
6

Borac

24241810