U 12. kolu Regionalne lige, Zapad, Lijevče je na svom stadionu pobijedilo Progres sa 3:1. Najkraći izvještaj bi bio sa ove utakmice Željko Djukanović 3-1 Progres.U prvom poluvremenu nije viđen neki lijep fudbal. Imalo je Lijevče dobru šansu za gol kad se Dalibor Balaban našao sam pred golom Progresa poslije prekida. Progres je do gola došao u25.  minuti preko Nikole Đukarića, koji izašao sam golmanom Milovanom Marjanoviće rutinski savladao za 0:1.

U drugom poluvremenu ušao je igru Željko Đukanović koji pokazao da je majstor fudbala. Ulaskom Đukanovića ,Lijevče je zaigralo dosta bolje počele su redati šanse pred golom gostiju iz Kneževa. Igrao se 55. minut kad Miroslav Ljubojević izveo korner sa desne strane, gdje najviši bio Željko Đukanović pogađa za 1:1. Preokret rezultata desio se u 65. minutu kad Željko Đukanović koji probio po lijevoj strani ušao u kazneni precizno šutirao za 2:1. Može se reći loše suđenje glavnog arbitra iz Krupe na Vrbasu Milan Simića koji je svojim odlukama unio nemir na teren .Gosti su protestovali kod glavnog sudije Simića jer poslije kontakta Đukarić i Ljubojević samo odmahnuo rukom . Željko Đukanović postigao het-trik, nakon što je ušao u kazneni prostor i poslao je loptu golmanu Progres kroz noge za veliko slavlje domaćih igrača.

LIJEVČE – PROGRES 3:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Đukarić (25), 1:1 Đukanović (55), 2:1 Đukanović (65), 3:1 Đukanović (76).

Stadion: FK “Liješće”. Gledalaca: 50. Sudija: Milan Simić (Krupa). Žuti kartoni: Galić, Peulić, Balaban, Antić, Ljubojević (Liješće), Vuković, Ljuboja, Stojanović (Progres).

LIJEVČE: Marjanović, Đuranović, Ljubojević, Antić, Balaban (od 75. Stojinović), Boloban, Ilić, Galić (od 87. Došenović), Kurtović, Dumonić, Peulić (od 46. Đukanović).

PROGRES: Marković, Stojanović, Vučić (od 80. Milanović), Vuković (od 84. Bunić), Mil. Budić (od 71. Dukić), Milj. Budić, P. Budić, Đukarić, Marjanović, Ljuboja, Aleksić.