Ekipa Radnika iz Bijeljine su i dalje ostali nerješiva enigma za sastav Krupe jer izabranici Slobodana Starčevića ni u osmom pokušaju nisu uspjeli da ih savladaju. Nakon šest neriješenih rezultata, tim Mladena Žižovića je došao i do drugog trijumfa koji ih je i definitivno ostavio na poziciji ”broj pet”.

Gosti iz Bijeljine bili su mnogo bolji rival tokom prvih 45 minuta i samo zahvaljujući odličnom i izuzetno raspoloženom Nevresu Fejziću, Krupa na odmor nije otišla sa znatnim zaostatkom.

Radnik je već u devetom minutu došao u vođstvo nakon što je Irfan Hadžić iskoristio sjajno dodavanje Nedima Mekića, izašao sam ispred Fejzića i rutinski pogodio nebranjeni dio mreže. Do poluvremena gosti stvaraju još nekoliko stoprocentnih prilika, Vladimir Bradonjić dva puta i Hadžić jednom, izlaze sami ispred golmana Krupe, ali je u sva tri navrata on izlazio kao pobjednik iz tih duela.

Drugo poluvrijeme započelo je napadima Krupe koja je već u 50. minutu stigla do izjednačenja. Pogodak je postigao Nikola Dujaković na odličnu asistenciju Lazara Marjanovića, a 13 minuta kasnije umalo preokret. Naime, Stefan Dabić je ukrao jednu loptu odbrani Radnika, izborio se za poziciju za šut, ali je Branislav Ružić bio na visini zadatka.

Krenuli su potom domaći i po drugi pogodak, dok se Radnik ograničio na odbranu, te brze kontranapade. Iz jednog takvog su Bjeljinci i došli do trijumfa, i to u 75. minutu. Ševko Okić je prošao po lijevoj strani, nakon njegovog centaršuta jedan od domaćih igrača je nespretno reagovao, lopta je došla do Velibora Đurića, a iskusni kapiten Radnika nije propustio priliku da sa pet metara zakuca loptu u mrežu.

Do kraja je Krupa pokušala da dođe bar do izjednačenja, ali je na kraju Radnik u sudijskoj nadoknadi, preko brzonogog Okića, postigao i treći pogodak.

KRUPA – RADNIK 1:3 (0:1)

Strijelci: 0:1 Hadžić (9), 1:1 Dujaković (50), 1:2 Đurić (75), 1:3 Okić (90+2). Stadion: Krupe. Gledalaca: 200. Sudija: Zoran Soknić (Istočno Sarajevo) – 6. Pomoćnici: Haris Baković i Stefan Tešanović (Sarajevo). Delegat: Ekrem Ibreljić (Fojnica). Žuti kartoni: Nikodijević, Fejzić (Krupa), Merajić, Đurić (Radnik).

Krupa: Fejzić 7, Maksimović 6, Makitan 6, Lukić 6 (76. Ilić -), Dujaković 6,5, Glamočić 5,5, Nikodijević 6, Dabić 6, Mirosavljević 5,5, Marjanović 6,5, Šamara 6 (61. Banović -). Trener: Slobodan Starčević.

Radnik: Ružić 7, Martinović 6,5, Sušić 6 (67. Peco -), Stojanović 6,5, Mekić 6,5, Hadžić 7, Despotović 6,5, Bradonjić 6 (53. Vasić 6,5),

Đurić 7,5 (82. Kitanović -), Okić 8, Merajić 6,5. Trener: Mladen Žižović.Igrač utakmice: Ševko Okić (Radnik) – 8.