U okviru 11.kola Dubrave i Omarska su odigrale neriješeno, bez golova 0:0.

U prvom poluvremenu viđena je ravnopravna igra i egal utakmica. Omarska je imala više opasnih situacija pred golom Dubrava, od kojih treba izdvojiti dobar šut Branka Rosić, kojeg je ukrotio golman Vasić, te udarac Višića, kada je lopta fijuknula kraj stative. Sa druge strane treba izdvojiti odličnu priliku domaćih, ali je golman Jokić odlično intervenisao i sprečio vođstvo Dubrava.

Drugo poluvrijeme je bilo mnogo burnije. Branko Rosić je za svega šest minuta zaradio dva žuta kartona, prvi zbog prekršaja, a drugi zbog simuliranja, tako da su u poslednjih trideset i pet minuta Dubrave imale igrača više, pa su domaći pojačali pritisak prema golu Omarske. Omarska se opredjelila za odbranu gola, u čemu je i uspjela, te je na kraju osvojila vrijedan bod na teškom gostovanju. Domaćin je atakovao čitavo drugo poluvrijeme, ali je dosta griješio, posebno u predaji lopte i nije uspjevao stvoriti konkretnu priliku. Na kraju, duboko u sudijskoj nadoknadi, u 94. minutu, Krecelj se našao u odličnoj situaciji, odlučio se da pokuša lobovati golmana Dubrava, ali je golman zaustavio njegov pokušaj, tako da je utakmica završena 0:0.

Dubrave su imale više loptu u nogama, a Omarska je imala bolje prilike, tako da je Omarska zadovoljna sa bodom, ali žali i za sva tri.

Treba napomenuti  kao kuriozitet da je Omarska poslednji put odigrala 0:0 prije više od šest godina, 1.oktobra 2011. godine na gostovanju u Kneževu.

DUBRAVE – OMARSKA 0:0

Stadion: FK Dubrave. Gledalaca:  100. Sudija: Slađan Lazarević (Petrovo). Pomoćnici: Dragan Todić i Danijel Mićić (oba iz Doboja). Delegat: Vlado Marković (Doboj). Kontrolor: Željko Radusin (Banjaluka). Žuti kartoni: Milaković, Vukajlović, Kisin, Vasić (Dubrave), Pušac, N. Nišević, D. Nišević (Omarska). Crveni karton: Branko Rosić (Omarska) u 60. minutu.

Dubrave: Vasić, Radosavac, Hadžialagić, N. Gavrić, Berić (od 90. E. Demo), Glišić, Zorić, Milaković (od 58. Kumić), Vukajlović, M. Demo (od 88. V. Gavrić), Kisin,

Omarska: Jokić, N. Nišević, Zdjelar, D. Nišević, B. Romanić, B. Rosić, Da. Romanić (od 90. Anđić), Grahovac, Đ. Rosić (od 53. Pušac), Višić, Hrvaćanin (od 78. Krecelj).