I pored toga što su mreže mirovale na “Mejdanu”, bila je odlična fudbalska predstava! Na kraju po bod i Naprijedu i FSA, a za preostala dva žale i jedni i drugi.

Banjalučani su u ovom meču nastupili bez pet igrača, ali opet je četa Almira Filipovića bila dobra. Istina, gosti su imali kolosalnu priliku u 9. minutu, ali je Stevićev udarac sa bijele tačke zaustavio odlični Bajić. Do kraja meča bila je to ravnopravna utakmica a poslednjih 15 -minuta domaćin je dodao gost, redale su su se prilike pred golom Miličevića, pogađale stative, ali lopta nije želila u gol, pa je na kraju ostalo početnih 0:0.

Naprijed je tako prekinuo seriju od pet proljećnih pobjeda, ali ako im je za utjehu, nisu ni izgubili.

NAPRIJED – FSA 0:0

Stadion: FK Naprijed. Gledalaca: 150. Sudija: Slaven Jelić (Teslić). Pomoćnici: Bojan Aničić i Srđan Vuković (oba iz Laktaša). Delegat: Dragan Aleksić (Srbac). Žuti kartoni: Ilić, Ćurković, Janković (Naprijed), Čulić, Mršić, Runić, Mudrinić (FSA).

Naprijed: Bajić, Glamočić, Lakić, Ćurković, Miletić, Sabljić (od 60. Vujanić), Ilić, Pantić (od 87. Topić), Diljević, Jotanović, Janković.

FSA: Miličević, Rečević, Runić, Čačić, Stević, Mršić, Rudak, Mikić, Kotaran, Mudrinić (od 85. Šunić), Čulić.