U derbi susretu 4. kola, Napredak iz Donjeg Šepka slavio je na trebinjskim “Policama” protiv Leotara sa ubjedljivih 4:0 i tako ostvario i četvrtu uzastopnu pobjedu. Trebinjci su ostali na svega šest bodova.

Gosti su stigli do prednosti preko Jovanovića u 37. minutu. U jeku napada domaćina, Napredak stiže do drugog gola preko Jevtića u 49. minutu. Do kraja, Šepčani su samo ovjerili pobjedu.

Zanimljivo je da na klupi gostiju nije bilo trenera, niti njegovog pomoćnika, nego samo predstavnik ekipe i fizioterapeut.

LEOTAR – NAPREDAK 0:4 (0:1)

Stadion: “Police”. Gledalaca: 200. Sudija: Mladen Simsija (Rogatica). Žuti kartoni: Vučić, Šešelj, Ramić (Leotar), Sekulić, Trifković, Jovanović (Napredak).

LEOTAR: Perišić, Andrić, Šešelj, Vučić, Ristić (od 62. Medan), Ramić, Mićunović, Zečević, Todorović, Prelo (od 52. Cimirot), Pjaca (od 79. Janjić). Trener: Oleg Ćurić.

NAPREDAK: Divljaković, Pečenica (od 85. Okilj), Trifković, S. Jevtić, Veselinović, Sekulić (od 84. Simić), Stojanović (od 85. Arsenović), Pantić, Jovanović, Ristanović, B. Jevtić. Trener: nema.