Fudbaleri Krupe odigrali su prvu kontrolnu utakmicu na pripremama u Medulinu. Iako su poraženi od slovenačkog prvoligaša (2:3), igra ohrabruje i pokazuje da je sastav iz kanjona “Tijesno” na pravom putu….

Kopar je poveo pogotkom Glavaša u 18. minutu, a udvostručio prednost preko Šolaje četiri minuta kasnije. Do odlaska na odmor Savić je prepolovio prednost Kopra (33. minut), da bi u nastavku susreta Milanović u 60. minutu propustio veliku priliku za izjednačenjem, jer nije realizovao kazneni udarac. Kazna je stigla veoma brzo, preko Verunića u 75. minutu, da bi Puzigaća u 79. minutu postavio konačan rezultat Kopar – Krupa 3:2.

Trener Petar Kurćubić na teren je poslao sledeće igrače: Ilić, Nikolić, Makitan, Dekić, Maksimović, Dujaković, Nikolić, Savić, Marjanović, Šipovac, Aganspahić. Još su igrali: Kutić, Guskić, Nikodijević, Puzigaća, Modić, Milanović, Mandić, Jelić, Vrebac.

Sledeću provjeru fudbaleri Krupe imaju u nedjelju (3. februara) kada će im rival biti hrvatski drugoligaš Šibenik.