Derbi susret 24. kola Područne lige PFS Doboj, u kojem su se sastale dvije prvoplasirane ekipe Hajduk i Sloga, u Kožuhama, ponudio je puno uzbuđenja. Domaći su imali velikih 2:0 golovima Stevanovića u 14. i Cerovca u 65. minutu i što im je garantovalo prvo mjesto. Međutim, gosti iz Jakeša su se za osam minuta potpuno vratili golovima Zahirovića u 71. i Malkića u 79. minutu, za konačnih 2:2. Susret je posmatralo oko 500 gledalaca, što je svakako san mnogih prvoligaša. Sloga je zadržala dva boda prednosti u odnosu na Hajduk, pred posljednja dva kola.

Utakmica u Crkvini je prekinuta u sudijskoj nadoknadi, nakon što su gosti iz Stanara napali glavnog sudiju Damira Smajlovića.

Ukrina je stigla do važnih bodova u borbi za opstanak, dok je Bosna, porazom u Dobrinji, ozbiljno veola opstanak u pitanje.