Konačno je kompletirano i 25. kolo na regionalnom Zapadu. Poslednju utakmicu kola, ali i komšijski derbi u Kotor Varošu odigrali su Mladost i Čelinac, a gosti su na kraju slavili (1:4).

Domaćin je prv došao do prednosti pogotkom Đukića u 17. minutu iz jedanaesterca, a onda “Čelsi sa Tukova” pravi potpuni preokret. Materić do poluvremena vraća stvari u egal, da bi u nastavku susreta Spasojević, Džombić i Kutić donijeli ubjedljiv trijumf svom timu u Kotor Varošu.

Čelinac je ovim trijumfom skočio na petu poziciju sa 37 bodova, dok su kotorvarošani 10. sa 29 bodova na svom kontu.

MLADOST (KV) – ČELINAC 1:4 (1:1)

Strijelci: 1:0 Đukić (17, penal), 1:1 Materić (37), 1:2 Spasojević (51), 1:3 Džombić (57), 1:4 Kutić (74). Stadion: FK Mladost. Gledalaca: 100. Sudija: Milan Kukrika (Banjaluka). Pomoćnici: Milan Simić (Krupa na Vrbasu) i Igor Balać (Banjaluka). Delegat: Jovica Kojić (Banjaluka). Žuti karton: Dragojević (Čelinac).

Mladost (KV): Hibić (od 53. N. Pucarević), Žarić, D. Pucarević, Vučenović, Hadžiselimović, Đaković (od 67. Muždekić), Tovilović, Radivojević, Drljača, Jurić, Đukić.

Čelinac: Modić, Stolić, Dragojević, Knežević, Radić (od 70. Gojković), Kutić (od 79. Kuzmanović), Branković, Džombić (od 74. Knežević), Spasojević, Tomić, Materić.