Juniore Krupe nisu uspjeli ponoviti uspjeh starijih kolega, plasirati se u finale Kupa BiH! Ipak, od najmasovnijeg takmičenja oprostili su se pobjedom (2:1), koja ipak nije bila dovoljna da se stigne poraz od prije sedam dana (1:4).

Dragan Domuzin je sa dva pogotka (66. i 70. minutu, oba iz kaznenih udaraca) donio nadu da bi se moglo stići o željenih 3:0, ali u jeku napada domaćina Bilać u 86. minutu postavlja konačnih 2:1 i za veliko slavlje ekipe iz Širokog Brijega.

Tako ćemo u juniorskom finalu imati hercegovačko finale, jer je dan ranije Zrinjski eliminisao Borac, pa će megdan u Zenici podijeliti ova dva kluba.

KRUPA – ŠIROKI BRIJEG 2:1 (0:0)

Strijelci: 1:0 Domuzin (66, penal), 2:0 Domuzin (70, penal). Stadion: FK Krupa. Gledalaca: 200. Sudija: Miloš Gigović (Gradiška). Pomoćnici: Igor Radaković (Prijedor) i Aleksandar Smiljanić (Laktaši). Delegat: Ramiz Osmanović (Bihać).

Krupa: Ratković, Vučkić, Gvozdenović, Guskić, Avdić, Domuzin, Guzijan, Radanović, Ševarika, Glamočić, Nikolić.

Široki Brijeg: Slišković, Mašić, Marušić, Knežević, Dumančić, Vištica, Bešlić, Ćosić, Pušić, Musa, Leko.