Remi u Donjem Šepku!

Obje ekipe tražile su pobjedu, ali tako to biva, na kraju i jedni i drugi, zadovoljni i nezadovoljni ishodom meča. Napredak je prepustio fenjer dobojskoj Slogi, dok je Željo ostao u trci za šestim mjestom koje vodi u “Ligu za prvaka”.

Gosti mogu da žale za velikom prilikom u 34. minutu kada je jedanaesterac Bosančiću odbranio Nikola Arnautović.

U 61. minutu domaćin ostaje sa igračem manje, jer je put svlačionice morao Srđan Sladje, ali to nije spreiječilo Napretk samo četiri minuta kasnije da povede! Strijelac je bio Matić. Željo baca sve karte u napad, i Kuzmanović kruniše inicijativu svog tima u 81. minutu izjednačenjem, ali nije bilo snage i koncentracije za preokretom, pa je duel u Donjem Šepku završen bez pobjednika 1:1.

NAPREDAK – ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 1:1 (0:0)

Strijelci: 1:0 Matić (65), 1:1 Kuzmanović (81). Stadion: FK Napredak. Gledalaca: 100. Sudija: Danko Butulija. Pomoćnici: Strahinja Vuković i Ranko Vulić (svi iz Trebinja). Delegat: Radenko Stanojević (Ugljevik). Kontrolor: Siniša Janjić (Bijeljina). Žuti kartoni: Biberdžić, Jevtić, Matić, Mitrović (Napredak), Petković, Krunić (Željezničar Sport Team). Crveni karton: Srđan Sladoje (Napredak) u 61. minutu.

Napredak: Arnautović, Biberdžić, Trifković, Zarić, Sladoje, Jevtić, Zekić (od 80. Mijailović), Mitrović, Milošević (od 49. Lukić), Marić (od 62. Jovanović), Matić.

Željezničar Sport Team: Avdukić, Čolić, Jovandić, Ružičić, Bosančić, Krunić, Jokanović, Malić, Petković, Bilal (od 71. Šaula), Kuzmanović.