Lider Sloga iz Gornjeg Crnjelova nastavlja da teroriše ekipe iz drugoligaškog karavana s Istoka, a ovaj put ceh je platila Mladost, koja za Rogaticu ide s tucetom golova u mreži (5:0)! Da, domaćin nije smanjio gas i u nastavku meča odmarao glavne poluge tima, ko zna kako bi ovaj meč završio, a Komarčević je već u petom minutu stavio do znanja gostima šta ih čeka u Gornjem Crnjelovu.

Svoj prvenac u dresu Sloge postigao je i Duško Sakan lijepim golom u 23. minutu, a do poluvremena pogodili su još Mičić i Đurić.

U nastavku za konačan rezultat svoju mrežu pogodio je Nerić u 58. minutu, a treba napomenuti da je čitavo drugo poluvrijeme za Slogu nastupio i predsjednik kluba 48-godišnji Zlatko Krbanjević.

SLOGA (GC) – MLADOST (R) 5:0 (4:0)

Strijelci: 1:0 Komarčević (5), 2:0 Sakan (23), 3:0 Mičić (27), 4:0 Đurić (38), 5:0 Nerić (58, autogol). Stadion: „Lukovača“. Gledalaca: 50. Sudija: Stefan Maletić. Pomoćnici: Aleksandar Ikonić (oba iz Bijeljine) i Čedomir Milošević (Zvornik). Delegat: Marko Mišić (Vlasenica). Kontrolor: Miodrag Novaković (Brčko).

Sloga (GC): Bodiroga, Sakan, Đurić, Simikić, Karaman (od 46. Panić), Komarčević (od 46. Krbanjević), Janjić, Trifković (od 46. Miljković), Marković, Mičić, Klasanović.

Mladost (R): Jolović, J. Rajak, Sorak, Miličević, Marijanović, B. Obradović, Nešković, M. Rajak (od 74. Klisura), D. Obradović, Šarenac, Nerić.