U pretposlednjem kolu “Lige za ostanak”, fudbaleri gradiške “Kozare”savladali su na svom terenu Željezničar Sport Team iz Banja Luke sa ubedljivih 5:2 (2:0), i tako se na najljepši mogući način za ovu sezonu oprostili se od svojih navijača.
Mrežu gostiju načeo je u 3. minutu Vladimiru Kremenović, koji nakon asistencije Radoje izlazi sam na golmana  Avdukića i pogađa za 1:0. Kremenović je imao stopostotnu šansu u 19. minutu, ali je sa 4 metra promašio potpuno prazan gol. Ipak, po drugi put u listu strijelca upisao se u 40. minutu, kada se oslobodio dvojice čuvara, izašao sam pred protivničkog golmana i pogodio za 2:0. U 48. minutu Nebojša Babić je s desne strane prizemnim centaršutom uposlio Sinišu Radoju koji bez poteškoća pogađa 3:0. U 50. minutu Kremenović je izašao jedan na jedan sa Avdukićem koji mu je odbranio udarac.
U 55. minutu Mile Kovačevič je srušio Dejan Bosančića u kaznenom prostoru,  sudija Mladen Mirić je pokazao na bijelu tačku, a Nikola Jokanović je bio precizan s 11 metara. Samo dvije minute kasnije domaći su povećali svoje vodstvo na 4:1, Siniša Radoja je pobjegao neopreznoj obrani gostiju, izašao sam ispred golmana Avdukićem i rutinski ga matirao. U 74.  minutu Vladimir Petković je napravio dar-mar u obrani gostiju i uposlio usamljenog mlađeg Ognjena Petrovića koji je loptu ubacio u praznu mrežu za 5:1. U 80. minutu Boris Aljetić je srušen u kaznenom prostoru gostiju, a sudija Mirić je pokazao da se igra nastavi, dok su igrači Kozare tražili penal , Željo je izveo brz kontranapad, lopta je stigla do Igora Kuzmanovića koji je prosljeđuje do Bojana Markovića koji pogađa za 5:2. Utakmica je bila fer i zanimljiva, a suđenje Mladena Mirića iz Bijeljina nije bilo loše,  nego katastrofalno…..

KOZARA – ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 5:2 (2:0)

Strijelci: 1:0 Kremenović (3), 2:0 Kremenović (40), 3:0 Radoja (49), 3:1 Jokanović (55, penal), 4:1 Radoja (58), 5:1 O. Petrović (73), 5:2 Marković (80). Stadion: Gradski. Gledalaca: 100. Sudija: Mladen Mirić (Bijeljina). Pomoćnici: Davor Maksimović i Milan Todorović (oba Doboj). Delegat: Milenko Đurić (Modriča). Kontrolor: Boro Elčić (Istočno Sarajevo). Žuti kartoni: Stjepanović, Kovačević, Radoja, Zečević, Kremenović, O. Petrović, Petrović, Raspudić (Kozara), Kuprešak (Željezničar Sport Team).

Kozara: Bojanić, O. Petrović, Kovačević, Petrović, Raspudić, Radoja, Kremenović, Zečević (od 70. Paštar), Babić, Stjepanović (od 46. Aljetić), Petković (od 76. Pucarević).

Željezničar Sport Team: Avdukić, Čolić, Šaula, Knežević, Ružičić (od 46. Krunić), Bosančić, Marković, Jokanović, Jovandić (od 46. Kuprešak), Bilal, Kuzmanović.