Lauš je nastavio sa dobrim partijama i evo ga već n četvrtoj poziciji regionalnog Zapada. Poslednji ceh platio je “fenjeraš” iz Prijedora, sasatav Gomjenice (5:1).

Nikolić i Žutić pogodili su u rasponu od pet minuta, za sigurno vodstvo Lauša na poluvremenu, da bi u nastavku sa još tri pogotka potpuno dotukli goste za novi ubjedljiv trijumf.

LAUŠ – GOMJENICA 5:1 (2:0)

Strijelci: 1:0 Nikolić (29), 2:0 Žutić (35), 3:0 Žutić (61,penal), 3:1 Davidović (68), 4:1 Prtija (75), 5:1 Bogojević (89). Stadion: OFK Lauš. Gledalaca: 100. Sudija: Bojan Ančić (Laktaši). Pomoćnici: Zoran Ančić (Prnjavor) i Vladan Todorović (Čelinac). Delegat: Zoran Vujat (Gradiška). Žuti Kartoni: Vučić (Lauš), Pantoš (Gomjenica).

Lauš: Moconja, Cunjak, Pepinović, Bošnjak, Lakić (od 66. Jovašević), Dobraš, Kosić (od 46. Vučić), Žutić, Prtija, Nikolić (9d 46. Bogojević), Miljković.

Gomjenica: V. Vasiljević, Dragić, Tadić , D. Vasiljević (od 55. Pantoš), Draganić, Davidović (od 73. Kekić), Kreća, Stipić, Kajtez, Đurkić, Mijatović.