Borac iz Kozarske Dubice nastavlja sa odličnim partijama na regionalnom Zapadu. Još jedna ubjedljiva pobjeda, ovaj put protiv Bratstva iz Kozarca sa 5:1. Ipak, nije sve krenulo tako dobro po domaćina, jer gosti su već u prvoj minuti preko Mijića zaledili “Đolove”.

Do kraja poluvremena Tomaš sa dva pogotka ipak vraća prednost na stranu Borca, a Antonić u 68. minutu povisuje na 3:1. Tada dolazi do nemilih scena na tribinama, gostujući navijači nezadovoljni sudijskim odlukama gađaju arbitre plastičnim flašama. Tribina se ispražnjuje, a prekid je trajao 14 minuta. Do kraja meča Predrag Pralica sa još dva pogotka u samom finišu meča domaćinu donosi ubjedljiv trijumf!

BORAC (KD) – BRATSTVO 5:1 (2:1)

Strijelci: 0:1 Mijić (1), 1:1 Tomaš (6), 2:1 Tomaš (33), 3:1 Antonić (68), 4:1 Pralica (89), 5:1 Pralica (90, penal). Stadion: “Đolovi”. Gledalaca: 150. Sudija: Miran Kolar. Pomoćnici: Blaženko Torbica i Nebojša Čičić (svi iz Novog Grada). Delegat: Branislav Oljača (Novi Grad). Žuti kartoni: Tica, Marin, Topić (Borac), Mijić, Brkić (Bratstvo).

Borac (KD): Krivdić, Tica, Dalić, Janković, Marin (od 90. Džombić), Antonić, Ćulibrk, Tomaš, Topić, Trkulja (od 57. Pušibrk), Reljić (od 71. Pralica).

Bratstvo: Vasiljević, Ermini, Vujatović,  Zdjelar, Vujković, Ar. Brkić, As. Brkić, Mijić, Kahrimanović (od 46. Huskić), Karajica, Sarhatlić.