Fudbaleri derventskog Tekstilca u okviru 4. kola Lige za prava RS dočekali su Podrinje iz Janje, te upisali pobjedu od 1:0.

Nakon prvog dijela mreže su mirovala u Derventi, da bi u nastavku u 49. minuti jedini pogodak na utakmici postigao Ozren Perić za prvu pobjedu Dervenćana u Ligi za prvaka.

Tekstilac nakon četiri kola Lige za prvaka nalazi se na petom mjestu sa 38 bodova, kao i četvrta Slavija koja ima bolju gol razliku.

TEKSTILAC KORT – PODRINJE 1:0 (0:0)
Strijelac: 1:0  Perić (49). Stadion: FK Tekstilac. Gledalaca: 100.  Sudija: StojanVukota (Gradiška). Pomoćnici: Gojko Crnobrnja (Banjaluka) i Danijel Vidović (Srbac). Delegat: Milivoje Marković (Zvornik). Kontrolor: Goran Muharemović (Istočno Sarajevo). Žuti karton: Pećić (Tekstilac Kort).

Tekstilac: Pećić, Marić (od 75. Da.Vukadinović), Jolović, Kovač, Đuričić, Perić, Susaković, De. Ćorić, Komlenović, Duspara (od 89. Da. Ćorić), Simić (od 90. Eminović).

Podrinje: Đurić, Berbić, Jusufović, Nasufović (od 46. Mehanović), M. Hadžić (od 57. A. Hadžić), Redžić, Đokić, Vujić, Pavić, M. Arnautović, Došlo (od 67. Junuzović).