Odlična fudbalska predstava u Donjoj Slatini i na kraju remi između Mladosti i srbačke Sloge (1:1) u jednom od derbija 6. kola na drugoligaškom Zapadu. Ipak, da ne bude sve kako treba, pobrinuo se veoma loši sudija Bojan Panić, koji je sa nekoliko svojih čudnih odluka direktno uticao na rezultat meča i može se slobodno reći da je bio najlošiji pojedinac ovog meča.

U 38. minutu Džafer Džafić je prošao po lijevoj strani, ušao u kazneni prostor, Nemanja Kutić je gradio loptu, a  Džafic se zabio u njega. Na iznenađenje svih Panić pokazuje na bijelu tačku! Protestovali su burno gosti, ali promjene odluke nije bilo. Rudan je izveo jedanasterac i pogodio za 1:0. U 45. minutu Džafić se našao u dobroj prilici, ali iz dobre pozicije šutira loše i lopta odlazi pored gola.

U 65. minutu Igor Mirković je cenrirao iz slobodnog udarca, nastala je gužva  Elvis Huseinagić igra rukom na gol liniji i tako spašava čist pogodak. Panić opet na iznenađenje svih samo odmahuje rukom da se igra nastavi, protesti gostiju opet nisu urodili plodom.

Igrao se 68. minut,Nikola Kopanja je pobjegao odbrani Mladosti, kapiten Zoran Perić ga je srušio sa leđa u kaznenomo prostoru, a Panić umjesto da pokažr direktan crveni, zadovoljava se sa žutim, a prekršaj iz šesnaesterca vadi na 17 metara!

Ipak, Igor Mirković majstorski izvodi slobodan udarac i pogađa za 1:1.

U 80. minutu Rudan je uputio centaršut, Čaušević je ostao sam na drugoj stativi, dobro je skočio, šutirao glavom, ali golman Smiljanić je fantastično odbranio. U 89. minutu Kopanja je izvao korner, Nikola Jokanović je prebacio loptu za Gorana Zelenca koji šutira glovam pored gola.

MLADOST (DS) – SLOGA (S) 1:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Rudan (38, penal), 1:1 Mirković (68). Stadion: FK Mladost u Donjoj Slatini. Gledalaca: 100. Sudija: Bojan Panić (Prijedor). Pomoćnici: Duško Puvača (Novi Grad) i Bojan Eremić (Prijedor). Delegat: Dejan Tomić (Gradiška). Kontrolor: Dalibor Škrbić (Gradiška). Žuti kartoni: Perić, Kadić, Rudan, Kukuruz (Mladost), Mirković, Zukanović, Jokanović.

Mladost (DS): Kukuruz, Kadić, Huseinagić, Limić, Čaušević, Mićić, Jović (od 72. Paležnica), Petrović (od 46. Hasić), Rudan, Džafić, Perić.

Sloga (S): Smiljanić, Malbašić, Ugren (od 78. Grgec), Petković, Jokanović, R. Zelenac, Zukanović, G. Zelenac, Mirković, Kutić, Maletić (od 54. Kopanja).