Kadetska reprezentacija Srbije poražena je u drugom kolu Evropskog šampionata u Grupi C od Njemačke (1:3). Iako igra na terenu nije bila u podređenom položaju. što na kraju rezultat govori, “orlići” su najviše sopstvenim greškama dozvolili nijemcima da olako steknu visoku prednost.

Standardno dobar u timu Srbije bio je Vladimir Jovan Pavlović, prvotimac Željezničar Sport Teaam, koji je odigrao svih 80 minuta u Kostreni.

Ključni trenutak dogodio se u 6. minutu kada je golman Gordić pogriješio i napravio penal. Imala je Srbija poslije toga veliki broj prilika, ali nije bilo sreće i koncentracije u završnici da se stvari vrate u egal. Krajem pvog poluvremena Jeboa je povisio na 2:0.

Svoj treći i odlučujući meč za plasman u 1/4 finale Srbija će igrati za tri dana protiv BiH. Ako je suditi po obračunima sa Njemačkom, “orlići” imaju i te kako čemu da se nadaju u tome meču,…